Esra Erol’da Rabia Şener kimdir nerede?

15.02.2021
Esra Erol’da Rabia Şener kimdir nerede?

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri Ömer Şener’di.

Ömer Şener ifadesinde; “Eşi Rabia Şener’in kendisini iki yıl önce terk ettiğini, iki yıl önce kulağından operasyon için evden ayrıldığını, daha sonra gelmediğini, 18 yıllık evli olduklarını, 7 sene çocuklarının olmadığını, daha sonra iki çocuklarının dünyaya geldiğini” belirtti.

Ömer Şener, eşinin iyi bir kadın olduğunu, hiç kavgaları olmadığını, eşinin kendisinin titizliğinden dolayı ayrılmak istediğini ileri sürdü.

Esra Erol da, Ömer Şener’e titiz olduğu için karısının kendisini o eve ait hissetmediğini ifade etti.

BİR TANIDIK BAĞLANDI

Afyon’dan canlı yayına telefonla bağlanan Serap hanım, Ömer’in kız kardeşinin arkadaşı olduğunu, Ömer’in çok temiz olduğunu, yemez yedirir, giymez giydirir biri olduğunu belirtti.

Ömer Bey ise baldızlarının aralarını bozduğunu, yakışıklı ve zengin olduğu için nazar değdiğini iddia etti.

KAYINVALİDE CANLI YAYINA BAĞLANDI

Ömer Şener’ in kayınvalidesi Havva hanım, canlı yayına telefonla bağlandı.

Havva hanım, Ömer’in baldızlarının adını ağzına almaması gerektiğini, kızının ayrılmak istediğini, çocuklarının astım hastası olmasına rağmen Ömer’in eve kuş getirdiğini, çocukları ile ilgilenmediğini söyledi.

Ömer Bey, çocukları ile ilgilendiğini ileri sürerek bu iddiayı kabul etmedi.

Rabia Şener telefona bağlanarak verdiği ifadesinde; “Ömer’in programa katılmasına gerek olmadığını, çocuklarını istediği zaman görebileceğini, ayrılmak üzere mahkemeye verdiğini, Ömer’in temizlik takıntısı olduğunu, daha fazla konuşmak istemediğini, bazı şeylerin gizli kalmasını istediğini” söyledi.

You cannot copy content of this page