Maraşlı dizisindeki hain kim?

09.02.2021
Maraşlı dizisindeki hain kim?

Atv’de yayınlanan Maraşlı dizisi ilk bölümünden itibaren seyircinin ilgisini çekiyor. Dizinin esas kızı Mahur’un canına aileden birinin kast ettiği sonucuna varan Maraşlı, bunu Mahur’a açıklar. Buna ilk başta inanmayan Mahur, bazı gelişmeler sonrasında inanır ancak, ailesinden birinin canına kast etme nedenini bir türlü anlayamaz.

Şu ana kadar içeriden Mahur’un ölmesini isteyenin kim olduğuna dair kesin bir durum yok. Haliyle o kişiyi seyirci bulmaya çalışıyor. Bu kişi, kimine göre ağabeyi İlhan. Zira izleyici, onun güven vermeyen bir yönü olduğunu düşünüyor.

NECATİ OLABİLİR Mİ?

Kimse Necati’ye kondurmuyor fakat herkesin aklının bir köşesinde “acaba” sorusu da yok değil. Necati’nin ketum yapısı, ona da tam güveni sağlayamıyor.

Her ne kadar şu ana kadar ki bölümlerde böyle bir ipucu olmasa da babanın da geçmişteki kirli ve gizemli işleri, seyircinin aklının köşesinde not edilmiş durumda.

Ozan ile ilişkisi olan gelin Dilşad ve üvey anne de olağan şüphelilerden. Dilşad’ın antipatik olması ve eşini aldatmasının belli oluşu, şüpheyi azaltan unsurlardan. Zira, bu tür filmlerde seyircinin gözüne sokulan kişi, bu hususlarda en düşük orana sahiptir.

ÖMER’iN ÇOCUĞU KİM?

Olaylar; Aziz, Sedef ve Ömer üçgeninde çözülecek gibi. Çocuklardan biri veya ikisi, muhtemelen Ömer Tokgöz’den. Seyircinin genel kanısı Necati ile Mahur’un Aziz Türel’in çocuğu olmadığı yönünde. Ancak özellikle Necati’ye soğuk olması, Aziz’in onu kendi çocuğu olarak kanıksamadığı, nedeninin de çocuğu olmadığı yönünde.

Tabii işin içinde bir de Savaş faktörü var. Onun da işleri karıştırması, çorabın yavaş yavaş sökülmesini sağlıyor. Bakalım içerideki köstebek kim? Mahur’un en yakınındaki kişinin ve güveneceği şahsın Maraşlı Celal olması nedeniyle şu aşamada, casus olmadığı kesin olan tek karakter Celal.

Haini bize gelecek bölümler gösterecek. Maraşlı dizisi, her pazartesi ATV’de yayınlanıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page