Esra Erol’da Bayram Tilki kimdir, nerede?

09.02.2021
Esra Erol’da Bayram Tilki kimdir, nerede?

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri de Ahmet Bey’di.

Ahmet Bey, eşi Şenel Ata’nın iki çocuğunu da alarak teyzesi ve eniştesi Bayram Tilki’nin yanına gittiğini ileri sürdü.

Ahmet Ata, eşinin 25 Aralık 2020 tarihinde evden ayrıldığını, o evde neler olduğuna anlam veremediğini ifade etti.

27 yaşındaki Ahmet Bey, 6 yıldır evli olduklarını, ilk 4 yıl Ankara’da oturduklarını, son 2 yıldır babasının sağlık durumundan dolayı Kırşehir’de köylerine yerleştiklerini belirtti.

Ahmet Ata, eşi Şenel Ata’nın yetimhanede büyüdüğünü, başka aile tarafından evlatlık alındığını, daha sonra biyolojik ailesi ile tanıştığını, teyzesi ve ailesiyle de sonradan tanıştığını, teyzenin eşi Bayram Tilki’nin eve sık gelmesinden rahatsız olduklarını, Bayram Tilki’nin daha önce iki üç evlilik yaşadığını, eşiyle yakın durmasından rahatsız olduklarını, karısıyla B.T.’nin alışverişe gittiklerini söyledi.

BAYRAM TİLKİ TELEFONA BAĞLANDI

Bayram Tilki, canlı yayına telefonla bağlandı.

Tilki, Şenel Ata’nın yanlarında olduğunu, gidecek yeri olmadığı için sahip çıktıklarını belirterek eşinin ricasıyla yanlarına aldıklarını iddia etti.

ŞENEL ATA DA BAĞLANDI

Şenel Ata’da canlı yayına telefonla bağlandı.

4 ay önce tanıdığı Bayram Tilki’nin yanında kalma sebebinin kendisine bakacaklarını vaat ettikleri, rahatsız edici hareketleri olsa teyzesinin ve eniştesinin yanında kalmayacağını açıkladı.

Şenel, Ahmet’in sorumluluk sahibi olmadığını, daha önce de annesinin yanına gittiğini, Ahmet’in bir daha aynı şeyleri yapmayacağı sözünü verdiğini ancak sözünde durmadığını ifade etti.

Ahmet Ata, eşi Şenel Ata’ya eve dön çağrısı yaparak, iki tane çocukları olduğunu, onu kabul edeceğini belirtti.

You cannot copy content of this page