Esra Erol’da Nejla Koç kimdir?

08.02.2021
Esra Erol’da Nejla Koç kimdir?

Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Nurcan Koç ve Süleyman Koç.

Süleyman Koç ifadesinde; “Eşi Nejla Koç‘un 21 Ocak günü 14 ve 9 yaşındaki çocuklarını bıraktığını, sattıkları arabanın getirisi olan 165 gram altın ve 55.000 TL’yi alarak evi terk ettiğini, Vedat Özkan’a kaçtığını, mesaj çekerek beni aramayın dediğini, daha sonra bir akrabalarını arayarak çocuklarını özlediğini söylediğini” belirtti.

Süleyman Koç; “Ortaya çıksın, paralarımı getirsin, boşanalım. Benim isteğim budur” dedi.

Telefona bağlanan Süleyman Koç’un amcasının kızı Emine Hanım ise ifadesinde; “Nejla ile telefonda görüştüğünü, Nejla’nın çocuklarını çok özlediğini, 15 yıldır mutlu olmadığı, Süleyman’ın kendisinin dengi olmadığını, aşık olmak istiyorum dediğini” belirtti.

Vedat Özkan’ın ayrıldığı eşi Filiz Hanım telefona bağlanarak verdiği ifadesinde; “Nejla Koç’un parasının bittiği yerde, Vedat onu geldiği yere geri gönderecektir, onu aldatacaktır, Vedat sık sık cezaevine girip çıkan bir kişidir” dedi.

Nejla koç telefona bağlanarak; “Vedat Özkan ile birlikteyim, arkadaş olarak onun yanında kalıyorum, altınlar ve paranında bir kısmı Süleyman’da zaten. Çocuklarıma bakamayacağım için velayetleri babaya verilsin diye mahkeme dilekçemde de belirttim, biz zaten anlaşamıyorduk” dedi.

9 ŞUBAT 2021 SALI

Programın muhabiri, canlı yayına bağlandı. Muhabir Özkan Bey, Vedat Özkan ile Nejla Koç’un kendilerini evli olarak tanıttıkları, ev tuttukları ve orada beraber yaşadıkları bilgisine ulaşıldığını belirtti.

Süleyman Koç, Nejla Koç’tan boşanmak istediklerini, altınlarını getirmeleri gerektiğini ifade etti.

You cannot copy content of this page