Esra Erol’da Abdulkadir Ördek kim nerede?

08.02.2021
Esra Erol’da Abdulkadir Ördek kim nerede?

Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Şerife Yılmaz.

Programa Bursa’dan katılan anne Şerife Yılmaz’ın ifadesinde; “14 Temmuz günü, abisi Muzaffer Can’ın yanında yaşayan 17 yaşındaki kızı Gülbeyaz Can’ın, doktora gidiyorum diyerek abisinin evinden çıktığını, daha sonra dönmediğini, kaçtıktan 2 gün sonra kendisini arayarak, biz mutluyuz, beni aramayın dediğini, abi Muzaffer Can’ın hanımının kardeşi olan Abdulkadir Ördek’in isimli kişinin yanına gittiğini, daha önce Muzaffer Can’ın Gülbeyaz’ı istismar ettiğini, bu olayın üzerinin örtüldüğünü” belirtti.

Programa telefonla bağlanan Gülbeyaz Can; “Ben şu an Abdulkadir Ördek ile beraber değilim, bir başka kız arkadaşımla beraber yaşıyorum, Abdulkadir Ördek’in telefonunu kullandığım doğru” dedi.

Gülbeyaz, bıktığını, bunaldığını, bu yüzden evden kaçtığını ifade etti.

Telefona ayrıca bağlanan Abdulkadir Ördek ifadesinde; “Gülbeyaz ile evlilik amacıyla kaçtıklarını, pandemi nedeniyle nikah yapamadıklarını, şu an Gülbeyaz’ın yanında olmadığını” söyledi.

9 ŞUBAT 2021 SALI

Gülbeyaz Can, canlı yayına görüntülü katıldı.

Gülbeyaz, annesinin şiddeti ve baskısından kaçtığını, şu anda Abdulkadir Ördek’in yanında kaldığını, abisinin evinden aile içi sorunlar nedeniyle ayrıldığını, Abdulkadir Ördek ile 1 yıldır arkadaşlık ettiğini, onunla evlenmek amacıyla kaçtığını, bu konudan kaçana dek, kimsenin haberi olmadığını, babasının ilişkisini şu anda onayladığını söyledi.

BABA KATILDI

Gülbeyaz’ın babası Mustafa Bey de canlı yayına telefonla bağlandı.

Mustafa Bey, Gülbeyaz’ın annesi tarafından evden atıldığını, hatta kendisiyle diğer çocuğunu da attığını iddia etti.

Abdulkadir Ördek de Gülbeyaz’ın yanında canlı yayına görüntülü bağlandı. Ördek, Bursa’da oturduğunu söyledi ve programdan ayrıldı.

You cannot copy content of this page