Esra Erol’da Barış Uçar kim nerede?

02.02.2021
Esra Erol’da Barış Uçar kim nerede?

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konularından birisi de Barış Uçar.

Barış Uçar’ın boşandığı eşi Fatma Hanım, Barış Uçar’ın kızı Hifa Selin’i alarak kaçırdığını, kızının 4 yaşında olduğunu ve velayetinin kendisine verildiğini söyledi.

Çocuğu almak için icra ile babanın adresine 10 Kasım 2020 tarihinde gidildiği, o tarihte babanın, iki gün önce teyzesine verdiğini söylediği öğrenildi.

Evliyken Kocaeli’de yaşadıklarını ifade eden Fatma hanım, 6 ay önce boşanma davası açtığını, her ikisinin de ikinci evliliği olduğunu, 2015 Nisan’da evlendiğini, örnek aile olarak gösterildiklerini, daha sonra eşinin kötü alışkanlıklardan dolayı aralarının bozulduğunu ileri sürdü.

Fatma Hanım, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle Kasım ayında Barış Uçar’ı şikayet ettiğini, ardından velayet talebinin kabul edildiğini ancak Uçar’ın kızını kendisinden kaçırdığını iddia etti.

BARIŞ UÇAR’IN ANNESİ BAĞLANDI

Barış Uçar’ın ailesinin Kırşehir’de ikamet ettiği öğrenildi.

Barış Uçar’ın annesi Meryem hanım canlı yayına telefonla bağlandı.

Meryem hanım, Hifa’nın şu anda annesinde olduğunu, üç kez “çocuğunu gel götür” dediğini belirtti.

Barış Uçar’ın ağabeyi Kurtuluş Uçar da canlı yayına telefonla bağlandı. Uçar, amca olarak annesine gelip kızını almasını söylediğini, hatta Fatma Hanımın ağabeyi Nurettin’e de yalvardığını iddia etti.

Fatma Hanım da Barış Uçar’ın Kırşehir’de ailesinin yanında oturduğunu, ağabeyi Kurtuluş Uçar ise ikamet yerinin annesi gilin yanı olmadığını söyledi.

BARIŞ UÇAR: ÇOCUK TEYZESİNDE

Telefonla programa bağlanan Barış Uçar, çocuğun teyzesi Özlem Korkmaz’da bulunduğunu iddia etti.

Teyze Özlem Korkmaz ise çocuğun kendisinde olmadığını, çocuğun kendisinde olduğunu söylediği tarihte zaten karantinada olduğunu söyledi.

Barış Uçar, “sana çocuk yok.” dedi.

3 ŞUBAT 2021 ÇARŞAMBA

Barış Uçar ve ağabeyi Kurtuluş Uçar, programa görüntülü katıldılar. Kurtuluş Bey, çocuğu Fatma Hanımın ağabeyine teslim edeceğini söyledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page