Büşranur Karahasan kim, nerede?

01.02.2021
Büşranur Karahasan kim, nerede?

Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Hatice (Kostakoğlu) Dinçer.

Hatice Hanım ifadesinde; hafızlık okuyan kızı Büşranur Karahasan’ın 3 Aralık tarihinde Güven Karahasan adlı kişi tarafından kaçırıldığını, daha sonra da nikah kıyıldığını iddia etti.

Büşranur Karahasan’ın ağabeyi, evde kız kardeşinin telefonla konuştuğunu, o esnada lavaboya gittiğini, kız kardeşinin de evden kaçtığını söyledi.
GÜVEN KARAHASAN BAĞLANDI

Giresun Bulancak’taki Güven Karahasan, canlı yayına telefonla bağlandı. Karahasan, Büşranur hanım ile bir senedir telefon ve internet üzerinden görüştüklerini, Büşranur’un talebi ile kaçırdığını ileri sürdü.

Büşranur Karahasan da telefonla bağlandı. Büşranur, kendi rızasıyla kaçtığını, Güven’i sevdiğini, daha önce ki nişanlısından ayrıldıktan sonra kaçtığını, mutlu olduğunu ve hamile olduğunu, ağabeyi Erdinç’i özlemediğini, ailesiyle barışmak istemediğini söyledi.

Daha önce 2 evlilik yaptığı ve çocuklarının olduğu iddialarını Güven Karahasan reddetti.

2 ŞUBAT 2021 SALI

Büşranur Karahasan, stüdyoya geldi. Annesi ve ağabeyi, Büşranur’u sarılarak karşıladı.

Büşranur, psikolojik problemleri olduğunu, ailesinin yanında baskı altında bulunduğunu söyledi.

Güven Karahasan da stüdyoya geldi. Gerçekte 31, nüfusta 35 yaşında olduğunu söyleyen Güven Karahasan, Büşranur’u sevdiğini, onun “ailem vermez” dediği için kaçırdığını ileri sürdü.

Hatice hanım, elini öpmek isteyen damadını kendisine yaklaştırmadı. Esra Erol ise Hatice Hanım’ın çocuklarını çok baskıya aldığını belirtti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page