Bir şansım olsa Hamide Hanım kim?

30.01.2021
Bir şansım olsa Hamide Hanım kim?

Show Tv’de Ayşegül Günay’ın sunduğu, hafta sonları yayınlanan, Bir Şansım Olsa programının bugünkü konuğu Hamide Hanım.

Hamide Hanım ifadesinde; “2001 yılında evlendiğini, önceleri iyi olduklarını, sonraları eşinin şiddete başladığını, 2010 yılında eşini cinnet haliyle kendisinin öldürdüğünü, hapis yatıp çıktığı ve eşinin ailesiyle barışıp, onlardan af dilemek istediğini” belirtti.

Program sunucusu Ayşegül Günay ise aralarını yapmak için eski görümce Esra Hanım’ı arayarak durumu anlattığında, görümce Esra Hanım; “Bizim canımızı aldı, babam dayanamadı öldü, annem felç oldu, nasıl affedebilirim” dedi ve Ayşegül Hanım ile yüz yüze görüşmeyi kabul etti.

Esra Hanım, Ayşegül Hanıma verdiği röportajında; “Abisinin çok iyi olduğunu söyleyemeyeceği, uyuşturucu kullandığını ama Hamide Hanımı nasıl affedeceğini de bilemediğini” söyledi.

Ayşegül Hanım; Hamide Hanım ve eski görümce Esra Hanımı yüz yüze görüştürdü.

Hamide Hanım vicdan azabını dile getirerek, Esra Hanım’dan af ve helallik diledi. Esra Hanım ise; ” Değdimi yaptıklarına, herkes perişan oldu, abim iyi bir insan değildi ama ölmeyi de hak etmiyordu, herşeyin farkındayım. Abim iyi birisi değildi ama seni nasıl affedebilirim ki”dedi.

Program sonunda Esra Hanım, Hamide Hanım’ı affetti. Fakat Esra Hanım’ın annesi Hamide Hanım’ı affetmediğini ve affetmeyeceğini söyledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page