Esra Erol’da Kadir Ali Büyük kim nerede?

20.01.2021
Esra Erol’da Kadir Ali Büyük kim nerede?

Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Kadir Büyük ile daha önce ilişkisi olsuğu iddia edilen Emine Kısacık.

Emine Kısacık ifadesinde; “kendisinden 10 yaş küçük M….. K…. isimli kişinin 8 ay önce hayatına girdiğini, evlenip ayrıldığını bir tane çocuğu olduğunu, kendisi ile evlenmek istediğini söylediğini, dolmuşunu yenilemek istediğini ve paraya ihtiyacı olduğunu söylediğini, kendisinin de kredi çekerek 15000 TL’yi bu kişiye verdiğini, başlangıçta kredileri düzenli ödediğini, daha sonra araç değiştirdiğini söyleyerek tekrar 80000 TL. kredi çekmesini istediğini, bu parayı da çektiğini, ayrıca tekrar 16000 TL. para verdiğini, toplamda 160 bin TL. Parasının gittiğini, daha sonra bu kişinin sosyal medyadan kendisini engellediğini, daha sonra evli olduğunu, ayrılmadığını öğrendiğini ve parasını istediğini” söyledi.

M.K telefona bağlanarak; “Emine’den bu paraları aldığını, bunu inkâr etmediğini, ama bu parayla borçlarını kapattığını, paranın kalmadığını” anlattı.

Konudan bağımsız olarak telefona bağlanan Fatma isimli kişi ise ifadesinde; “Emine, Kardeşim Kadir Büyük’ü nereye gömdüğünü açıklasın ilk önce, kardeşimle beraber yaşıyorlardı, kardeşim 2 yıldır kayıp” dedi.

İsmini vermek istemeyen bir bayan da telefona bağlanarak; “Her insan yaşattığını yaşar, dayım Yavuz Çakar kaza geçirdiğinde Emine, dayımla ilgilenmedi, dayımdan çaldığı paraları başkalarıyla yedi” dedi.

KADİR ALİ BÜYÜK’ÜN ABLASI STÜDYO KONUĞU

Ana konudan bağımsız olarak telefonla programa bağlanan Fatma isimli bir kadın stüdyo konuğu oldu.

Fatma, Emine Kısacık ile gönül ilişkisi var iken kardeşi Kadir Ali Büyük’ün kaybolduğunu, Kısacık’ın bunun hesabını vermesi gerektiğini söyledi.

Emine Kısacık ise bunu kabul etmeyerek yaşadığını düşündüğünü ifade etti.

Esra Erol, Kadir Ali Büyük’ün yaşadığı bilgisini verdi. Bunun üzerine Emine Kısacık, Fatma hanımı mahkemeye vereceğini belirtti. Fatma hanım ise Emine Kısacık’a bu sefer de iki yıldır kardeşini nereye sakladığını söylemesini istedi.

KADİR ALİ BÜYÜK TELEFONLA BAĞLANDI

Programa bağlanan Büyük, sağ olduğunu, güzel bir hayat yaşadığını söyledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page