Taner Bayar kim, Ebru Bayar kimdir?

03.01.2021
Taner Bayar kim, Ebru Bayar kimdir?

Necla Nazır ve Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur ile bir zamanlar adı anılan iş insanı.

NE OLMUŞTU?

Taner Bayar ile adının anılması sonrasında Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından açıklama yaparak Bayar’la sadece arkadaş olduklarını söylemişti.

Fakat Bayar’ın boşanma sürecinde olduğu karısı Ebru Bayar o dönem Bircan Bali ve Seren Serengil’in sunduğu “Söylemezsem Olmaz” adlı Beyaz TV’deki programa katılarak iddiaların doğru olduğunu öne sürmüştü.

Hatta Ebru Bayar, “Yuvamı Tuğçe Tayfur yıktı” açıklamasını yapmıştı.

Taner Bayar ile aralarında hiçbir sorun yokken Tuğçe Tayfur’un araya girdiğini ve boşanma aşamasına geldiklerini belirten Ebru Bayar, Tolga Bayar’ın o dönemde 1 aydır çocuğunu görmediğini ileri sürmüştü.

Tolga Bayar’ın Tuğçe Tayfur’la İstanbul Maslak’ta lüks bir sitede ev tuttuklarını da ileri süren Ebru Bayar, kendisinin de aynı siteden çocuğuyla birlikte atıldığını iddia etmişti.

Tuğçe Tayfur da bir açıklama yaparak, iddiaların gerçek olmadığını “Tolga Bey ile tanıştığımda eşiyle o evlerini ayırmıştı. Tolga Bey, avukatına boşanma işlemi için vekalet vermişti ve ‘Bu iş senden önce bitti’ cümleleriyle ifade etmişti.

Milliyet’te yer alan habere göre;

Tolga Bayar, 5 yıllık eşi ve çocuğunun annesi Ebru Bayar’a boşanma davası açtı.

Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz sene 7 yıllık eşi Taner Şafak’tan geçen yıl tek celsede boşanmıştı. Tayfur’un bu evlilikten bir oğlu bulunuyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page