Esra Erol’da Emine Çaylı kim?

14.12.2020
Esra Erol’da Emine Çaylı kim?

Hafta içi her gün saat 16:20’de Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Emine Çaylı isimli kadından çocukları olduğunu iddia eden ve iki arkadaş olan Turgay Telsiz ile Halil Kurt.

Turgay Telsiz canlı yayına katılarak verdiği ifadesinde; “2006 yılında askerdeyken Emine Çaylı’nın kendisine mesaj attığını, önce yanlış numara dediği, sonra arkadaş olduklarını, evli olduğunu söylemediğini, askerden geldikten sonra bir gün Emine’nin para gönder geleceğim dediğini, para yolladığını, Emine’nin 2 çocukla Osmaniye’ye geldiğini, daha sonra Emine’nin Karabük’e yerleştiğini, bir süre sonra kendisini arayarak gelmesini istediğini, doğum yapacağını söylediğini, 1 gün sonra Karabük doğumevine gittiğini ama çocuğu görmediğini, Emine Çaylı’dan 1 kız çocuğu olduğunu, bu çocuğun nerde olduğunu merak ettiğini” belirtti.

Emine Çaylı’nın canlı yayına katılarak vermiş olduğu ifadesinde ise; “7 Nisan 2008 tarihinde doğan kız çocuğunu, kız kardeşinin patronunun eşi olan D.U. isimli bayanın topuk kanını aldıracağım, topuk kanını istiyorlar diyerek alıp götürerek çaldığını ve çocuğu sattığını” söyledi.

Çocuğu çalıp parayla başkasına sattığı iddia edilen D.U., canlı yayına katılarak verdiği ifadesinde; “Emine’nin kızkadeşi H…….’nin işçileri olduğunu, maddi durumları iyi olmadığı için acıdığını, hastaneye doğuma götürdüklerini, Çocuğun babasının kim olduğunu bilmediğini, Turgay’ı tanımadığını, çocuğu kaçırmadığını, böyle bir şeyi kabul etmediğini, Emine’nin ve kardeşi H…..’nin bu çocuğu istemiyoruz dediklerini” belirtti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page