Esra Erol’da Hasan Güneş, Fatma Güneş kimdir?

04.12.2020
Esra Erol’da Hasan Güneş, Fatma Güneş kimdir?

Hafta içi hergün yayınlanan Esra Erol’da’nın program konuğu Hasan Güneş.

Hasan Güneş, Gaziantep’te yaşıyor.

Hasan Güneş ifadesinde; “İnşaatlarda işçi olarak çalıştığını, 24, 22 ve 19 yaşında 3 çocuklarının olduğunu, eşi Fatma Güneş’in aşırı temizlik bağımlılığı olduğunu, her gün işten gelince fatma hanımın kendisini banyoya soktuğunu, akşamdan sabaha kadar temizlikle uğraştığı, son 3 yıldır bu durumun aşırı ilerlediğini, tedaviyi kabul etmediğini, bu durumun kızının boşanmasından sonra ileri boyuta geldiğini, 1 buçuk ay önce bir gün işten geldiğinde çocuklarının da eşinin de evde olmadıklarını gördüğünü” belirtti.

Hasan Güneş artık bu durumun sonlanmasını ve Fatma Hanım’ın dönmesini çok istediğini, bir daha Fatma Hanım’ı hiç üzmeyeceğini beyan etti.

Canlı yayına katılan Fatma Güneş; “Hasan’ın kendisini dövdüğünü, bir gün yüzü göstermediğini, defalarca ona şans verdiğini, eve dönmek istemediğini” söyledi.

Esra Erol ise canlı yayında ikisini birlikte görmek istediğini dile getirerek Hasan bey ve Fatma Hanım’ı stüdyoya davet etti.

Hasan Güneş, karısının birçok kere evden ayrıldığını ifade etti.

Güneş, eşinin olmadığı bir buçuk ayın zor geçtiğini, evde duvarların üstüne geldiğini, bu yüzden sürekli dışarı çıktığını açıkladı. Ayrıca eşinin üstüne geldiğinden pişmanlık duyduğuna söyledi.

7 ARALIK 2020

Fatma Güneş, 7 Aralık 2020 tarihinde canlı yayına görüntülü katıldı.

Eşinin sürekli ev için aldığı gereçlere karıştığını, bu saatten sonra artık eşinin yanına dönmeyeceğini, çocuklarıyla yaşadığını söyledi.

Hasan Güneş ise eşine yine dön çağrısı yaptı.

8 ARALIK 2020

HASAN ŞİŞLİ KİMDİR?

08.12.2020 Tarihli Esra Erol’un canlı yayınına katılarak; ayrılmak üzere olan Hasan Güneş ve Fatma Güneş’in birleşmesi için bir ömür boyu yetecek kadar temizlik malzemesi ve Bursa’da ağırlamak sözü veren bursalı işadamıdır.

11 ARALIK 2020NTARİHLİ YAYIN

11 Aralık tarihinde yayına telefonla katılan Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin ise; “Belediyemiz ve Aile Destek Merkezi olarak gereken her türlü yardıma hazırız” dedi.

Ancak tüm birleştirme çabalarına rağmen Fatma Hanım, Hasan Bey ile barışmaya yanaşmadı ve bu çifti bir haftadır birleştirme faaliyetleri başarısızlıkla sonuçlandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page