Masterchef Uğur neden kovuldu?

22.11.2020
Masterchef Uğur neden kovuldu?

Uğur Yılmaz Deniz, Masterchef 2020 yarışmacılarından biriydi.

Ancak geçmişte sosyal medya üzerinde yaptığı uygunsuz bazı paylaşımlardan dolayı yarışmadan 21 Kasım 2020 tarihinde diskalifiye edildi.

1994 doğumlu olan Uğur, yarışmaya Antalya’dan katılmıştı.

MESLEKİ TECRÜBESİ

İki kardeşi olan Uğur, aşçılık mesleğine severek başlamadığını ancak zamanla sevdiğini ifade etmişti. Bu meslek üzerine ilk tecrübesini küçük bir lokantada çalışarak yaşamış.

Daha sonra İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlayan Uğur, burada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansı yakaladığını belirtmişti.

Bir cruise gemisi olan Mein Schiff 2’te tecrübesini daha da ilerleten genç yarışmacı, Masterchef ile kariyerine ayrı bir sayfa açmıştı.

DİSKALİFİYE EDİLDİ

Sosyal medyada bir dönem Katar’da da yaşadığı bilgisi bulunan Uğur Yılmaz Deniz, geçmişteki bazı uygunsuz sosyal medya paylaşımlarından dolayı yarışmadan azledildi.

Uğur Yılmaz Deniz’in kimi paylaşımlarında siyasilere, bazı kulüp taraftarlarına ve yöneticilerine hakaret ve küfür ettiği söyleniyor.

Hatta geçmişteki bu tür paylaşımlarından dolayı bir yakınının hesabını değiştirmesi önerisine olur verdiği ancak daha sonra değiştirmediği görülüyor.

ACUN ILICALI AÇIKLAMA YAPTI

Twitter’dan paylaşımda bulunan Acun Ilıcalı “Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page