Collagen Forte nedir faydaları yan etkileri ne?

10.11.2020
Collagen Forte nedir faydaları yan etkileri ne?

Satışı yapılan ürün TARIM BAKANLIĞI ONAYLI olup takviye edici gıda onay numarası: 008250-25.08.2020 olarak kayıtlıdır. Aynı zamanda ürün bandrollüdür ve orjinaldir.

Collagen Forte Nedir?

Ürün 90 adet 1300 mg tabletten oluşmaktadır. Günümüzde kırışıklık ve sarkmalar ve genç kalmak hem kadın hem erkek için büyük önem taşımaktadır. Ürün ünisekstir.

Hem kadın hem erkek rahatlıkla kullanabilir. Ürünün kullanıldığı bölgeler: göz altları, yanak, boyun, alın, dudak üstü, kaz ayakları ve vücudun diğer bölgelerinde uygulanabilir.

Ürün vücut bağ dokusunun %80 gibi büyük bir bölümünü oluşturan Tip 1 ve Tip 3 kolajenlerini kullanmaktadır.

2020 yılının Eylül ayından piyasaya sürülen collagen forte tablet’in reklam yüzü Defne Samyeli olmuştur. Collagen forte tablet formundadır. Tadsız ve kokusuz olup midenizi kesinlikle bulandırmaz.

Nasıl Kullanılır ?

Günde 3 kez kullanım önerilmektedir. Sabah öğlen ve akşam şeklinde günde 3 kez tüketilebilir. Bir seferde ister 1 adet, ister 2 adet kullanıma uygundur. Collagen Forte sentetik maddeler içermez. Tam etki görmek isteyenler toplamda 3 aylık kullanım yapabilir.

Kullanım Dozajları

30 Yaş Altı İçin: 1 Kutu

30 – 40 Yaş Arası İçin: 2 Kutu

40 – 55 Yaş Arası İçin: 3 Kutu

55 Üstü Yaş İçin: 4 Kutu

kullanılması tam etki için önerilmektedir.

İçeriğinde Neler Var?

  • Tip-1 ve tip 1 kolajen içeren üründe hidrolize kolajen (1500 mg), çinko (çinko oksit, 10 mg), selenyum (sodyum selenit, 55. mg) ve c vitamini (l-askorbik asit, 80 mg), yağ asitlerinin magnezyum tuzları (topraklanmayı önleyici), mikro kristallin selüloz (hacim arttırıcı) bulunuyor.
  • Kutu içinde 1300 mg hacminde 90 adet tablet bulunmaktadır.

Fiyatı

Ürünün resmi satış olarak marka sahipleri tarafından belirlenen ücreti 149 TL’dir. (2020 Kasım fiyatı)

Doz aşımı, mide problemlerine sebep olabilir.  Bu sebeple doktorunuzun veya eczacınızın size tavsiye ettiği oranda kullanmanız gerekir.

Yasal Uyarı: Bu sayfadaki bilgilere göre değil doktorunuzun önerisine gere hareket ediniz. Buradaki bilgiler Hekim ve Eczacıya Danışmanın Yerine Geçemez.

Önemli Uyarı: Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir hizmetlerimiz yoktur. Ayrıca sitemizde tıbbi hususlarda yardım ya da danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması amacıyla hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik ya da güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız ve söz konusu ilacın prospektüsünü dikkatli okuyunuz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page