Ali Çağın Kaygusuz kimdir nereli?

31.10.2020
Ali Çağın Kaygusuz kimdir nereli?

İzmir depreminde Emrah Apartmanı enkazı altında kalmıştı. Ancak maalesef Kaygusuz, enkazdan sağ çıkamadı.

Ali Çağın Kaygusuz Kim?

Kaygusuz’un memleketi Sivas’ın İmranlı ilçesi. Ali Çağın için İzmir İmranlılılar Derneği’nde tören düzenlendi, daha sonra eski Bornova mezarlığına defnedildi.

Ali Çağın, aynı zamanda Göztepe Spor Kulübü’nde daha önce staj görmüştü.

Ailesi tarafından kayıp ilanı verilen gencin enkaz altındaki kişisel eşyaları bulunmuştu.

Eşyaları arasında Göztepe’nin eski maçlarının biletleri, Göztepe forması ve İlhan Berk’in Otağ şiirinin yazıldığı bir not vardı.

Genç taraftar için Göztepe kulübü de şu paylaşım yapmıştı:

GÖZGÖZ TV: ODASINA ULAŞILMAYA ÇALIŞILIYOR

Bu arada Gözgöz tv de Facebook hesabından evinin diğer odalarına ulaşıldığını sadece Ali’nin odasına ulaşılamadığını, bunun için titizlikle çalışıldığını açıkladı.

İşte o açıklama:

“Ali Çağın Kaygusuz kardeşime ulaşma çalışmaları devam etmektedir. 6-7 kişilik özel bir ekip Ali kardeşimizin evinin odalarına ulaşmış durumda. Bir tek Ali’nin uyuduğu odaya ulaşılamamış durumda arkadaşlar çok titiz çalışma yürütüyorlar. Dualarımız Ali Çağın kardeşimiz için…”

Ancak genç Ali’yi kaybettik. Ali’nin ölümü birçok insanı yasa boğdu.

Onun odasında çıkan Otağ şiiri:

OTAĞ-İLHAN BERK


Sevgilim, işte eylül Ve işte senin usul usul seğiren yüzün. Zaman ki sonsuzdur Bitmemiş şiirler gibidir. Bazı hüzünleri Bazı nehirleri tutup anlatmak gibidir. Biz ki zamanı tırnak içine alıp yaşadık (İsteğin bulanık kıyısında). Bundan değil midir bizim aşkımızda Sürekli bir akşam hüznü vardır. delta ve çocuk

RIZA KOCAOĞLU: SEN BİZİM BİTMEYECEK ŞİİRİMİZSİN ALİ

Bu arada fanatik Göztepe taraftarı olduğu bilinen, Çukur dizisinde Aliço karakterini canlandıran başarılı oyuncu Rıza Kocaoğlu, Ali Çağın ve Göztepe Başkanı Mehmet Sepil ile beraber çekindikleri bir fotoğrafı paylaştı.

Kocaoğlu, fotoğrafın altında şu cümlelere yer verdi:

“Oyuncu, arkadaşıyla çekilmiş bir fotoğrafını “Sen bizim bitmeyecek şiirimizsin Ali… Zaman ki sonsuzdur… Bitmemiş şiirler gibidir” notuyla paylaştı.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page