Bursa’da suç örgütü çökertildi! 1’i polis 7 kişi gözaltında

06.10.2020
Bursa’da suç örgütü çökertildi! 1’i polis 7 kişi gözaltında

Bursa’dan gelen son dakika gelişmesine göre bir çete çökertildi. Çökertilen çete içerisinde aralarında bir polisin de olduğu açıklandı. Bursa Emniyeti, silahlı örgüt kurma, yağma, tehdit ve yaralama suçu işledikleri öğrenilen çete üyelerine karşı operasyon düzenledi. 1’i polis 7 kişi gözaltına alındı. Operasyonla ilgili detaylar belli oldu.

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri Bursa’da farklı adreslere eş zamanlı bir operasyon düzenledi. Gelen son dakika bilgisine göre polis tarafından düzenlenen operasyonda, suç işlemek amacıyla silahlı örgüt kurmak, şantaj, tehdit, yağma ve yaralama suçu işledikleri iddia edilen 1’i polis toplam 7 kişiyi gözaltına aldı.

Zanlıların evlerinde yapılan aramalarda, 2 tabanca bir tüfek ve bu silahlara ait çok sayıda fişek ele geçirildi. 7 şüphelinden 4’ü, haklarında hazırlanan evraklarla birlikte adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan zanlılardan Polis Memuru S.S ile birlikte G.B ve R.A tutuklanarak cezaevine gönderildi.

You cannot copy content of this page