Kardelen Kamışlı kimdir, Seyit Muhammet Sarı kim?

10.09.2020
Kardelen Kamışlı kimdir, Seyit Muhammet Sarı kim?
Adının Kardelen Kamişli olduğunu söyleyen bir şahıs, Twitter’da Kırıkkale’de bir otelde başına geldiğini iddia ettiği bir olayı nakletti.

Kardelen Kamişli, Elektrik Elektronik Mühendisi olduğunu, Ankara’da yaşadığını, işi gereği bir gece Kırıkkale’de bir otelde kaldığını ancak bu konaklama esnasında adınız Seyit Muhammet Sarı olduğu birinin gece odasına girerek kendisine tacizde bulunduğunu ifade etti.

Konu ile ilgili Kırıkkale valiliği de resmi web sitesinden bir açıklamada bulundu.

İşte Kardelen Kamişli’nin o paylaşımları:“Adım Kardelen Kamişli, elektrik elektronik mühendisiyim. Ankara’da yaşıyorum fakat işim nedeniyle her gün Kırıkkale’ye gidip geliyorum. Bu süreçte de gerek iş gerekse yol yorgunluğundan ötürü Kırıkkale’de kalmayı tercih ettim.
KIRIKKALE VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAPTI

Kırıkkale Valiliği konuyla ilgili resmi sitesinden bir açıklamada bulundu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kardelen KAMİŞLİ isimli şahsın kalmakta olduğu otel odasına 07/09/2020 günü gecesi tanımadığı bir erkek şahsın girmesi olayı ile ilgili olarak aynı gece şüpheli şahıs tespit edilerek yakalanmış otel görevlisi de dahil olmak üzere (2) şahsa şüpheli sıfatıyla adli işlem başlatılmıştır.

Kardelen KAMİŞLİ’nin sosyal medya platformlarından paylaştığı diğer iddialarla ilgili de gerekli idari inceleme Valiliğimizce başlatılmıştır.

Kardelen KAMİŞLİ’ye geçmiş olsun dileklerimizle birlikte, gerekli tüm işlemlerin hassasiyetle yerine getirilmekte olduğunun bilinmesi kamuoyuna duyurulur.”

ŞEHİTİN ÇOCUKLUK ARKADAŞI

Bu arada Seyit Muhammet Sarı, Facebook hesabından şehit Fatih Öz ile çocukluk arkadaşı olduğunu şu paylaşımla duyurmuş:YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page