Sedat Akbaş Kimdir?

09.09.2020
Sedat Akbaş Kimdir?
Henüz kim olduğu konusunda bilgi sahibi olunmayan Akbaş için sosyal medya sitesi twitter ve Ekşi Sözlük üzerinden paylaşımlar yapılıyor.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da oturuyor.

“SEDAT AKBAŞ TUTUKLANSIN” adlı twitter kullancısı görüntülerini de yayınlayarak şu paylaşımlarda bulundu:

“06.09.2020 günü, SEDAT AKBAŞ isimli kişi, alkollü halde ters yönde araba kullanırken 16 yaşındaki kuzenim M.K’ye çarpıp kaçmış ve ağır yaralanmasına neden olmuştur. Kuzenimin durumu kritiktir ve yoğun bakımda yaşam mücadelesi vermektedir.

“110 km hızla ters yönden gelerek Kuzenime çarpıp kaçan ve hatta etrafta yardıma gelen kişilerin bile üzerine hız kesmeden arabasını süren SEDAT AKBAŞ ne yazık ki ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST bırakılmıştır. “

“SEDAT AKBAŞ, hastanede olduğumuz bu süre içinde de hastanenin önüne gelip bizi, ailemizi izlemekte, yanlarına plakalarını almak ve konuşmak için koştuğumuzda gülerek kaçmaktadır. Hem M.K.’nin, hem de bu taciz karşısında ailemizin hayatı için endişe duyuyoruz.”

Lütfen sesimizi duyurmamıza yardım edin.

“Kendisi kuzenime çarpıp kaçtıktan sonra plakasını ve yüzünü göremediğimizi bilmenin rahatlığı ile olay yerinin yanındaki parkta içki içerken görülmüştür, bu durum kim olduğunu öğrenmemiz sonrasında hatırlanmıştır. Şahıs budur.”


İşte söz konusu paylaşımlarla beraber verilen video görüntüleri:


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page