S. Kaan Altınok Kimdir?

31.08.2020
S. Kaan Altınok Kimdir?
Büşra Hemşire adlı Twitter kullanıcısının Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan aşure talebinde bulunmasından sonra Büşra Hemşire adlı kullanıcıya Twitter üzerinden gözdağı veren kişi.

Diyaloglar şöyle gelişti:Büşra Hemşire, Mansur Yavaş’tan aşure istedi.

Mansur Yavaş ise Büşra hemşire nezdinde şehir Hastanesi’nin tüm sağlık personeline aşure gönderildiğini belirtti.
Bu diyalogdan sonra S. Kaan Altınok, Twitter üzerinden Büşra hemşireye hoş olmayan ve tehditvari bir paylaşımda bulundu.

Söz konusu paylaşımın ardından sosyal medya üzerinde binlerce insan Altınok’a eleştirilerini açıkladı.ANTALYA’DA YAKALANDI

Tam adının Süleyman Kaan Altınok olduğu öğrenilen şahıs 31 Ağustos 2020 akşamı gözaltına alındı.

Bu gelişmelerden sonra Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bir açıklama yaptı ve söz konusu paylaşımı yapan Süleyman Kaan Altınok adlı şahsın gözaltına alındığını bildirdi.

 Emniyet Genel Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “@SKaanaltnok1” kullanıcı isimli hesabın yöneticisi olduğu anlaşılan Süleyman Kaan Altınok’un, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındığı belirtilerek, zanlı hakkında adli işlem başlatıldığı ifade edildi.

İşte o paylaşım:https://alimsozluk.com/2020/08/31/busra-hemsire-kimdir/

YORUMLAR

  1. adamın biri dedi ki:

    Memleketi Samsun olabilir ama,Bir kaç fotoğrafında Nakışçı olduğu belli, ve 1 fotoğrafı İst/Güneşli taraflarında çekilmiş.O taraflardaki bir nakış dükkanı olabilir.

  2. Ercan dedi ki:

    yalan Samsunlu falan değil heedef şaşırtıyorlar. Samsnlu olann başka kişi

You cannot copy content of this page