Adam gibi nick bulamayan adam kimdir?

20.08.2020
Adam gibi nick bulamayan adam kimdir?
Manşet Fotoğraf: Gaziantep Doğuş Gazetesi

Sosyal medya platformu olan Ekşi Sözlük’te bu takma ismi kullanan yazardır.

adam gibi nick bulamayan adam” takma adıyla başlık açan söz konusu şahıs, kendisinin Hacer isimli doktoru tehdit ettiği yönünde haberler çıkan Cebrail olduğunu ifade ederek “ben hacer’i hicbir zaman öldürmekle tehdit etmedim” başlığını açtı.

Söz konusu şahıs şu ifadelere yer verdi:“ben cebrail.. ben evet saplantı yaptim, takıntı yaptım ama hiçbir zaman onu ölümle tehdit etmedim hiç kimseye onun hakkında kötü konuşmadım hatta hep iyi olarak bahsettim. yedi sene boyunca aralıksız yazmadim. ilk sene zaten peşini bıraktım istanbul üniversitesini kazandım onun hakkında kotu şeyler söylenince bunlar bana mesaj olarak atılınca erzurum’a o şekilde gittim ve davamız öyle başladı. sonra ben bir buçuk sene yazmadım ona.. o aldatilinca haline üzüldüm yazmaya başladım bana karşı yumuşamaya başladı umutlandim sonra geçmişini kurcaladim bana yalanlar söyledi bu yüzden tehdit mesajları yazmadım hep ondan aklımı oynattigimi bana yardımcı olmasını yazdim.. “gizliden onu hicbir zaman takip etmedim” “hiçbir zaman onun fotoğraflarını gizlice çekmedim” hiçbir zaman suriyeli çocuk filan tutmadım.. hiçbir zaman ona en ufak fiziksel zarar vermedim vermeyi düşünmedim. mezuniyetine gittim evet ama ben de senin mezuniyetini kutlayabilir miyim diye rica ettim. ben iki kere yedeklenmeyi sonra umutlandirilmayi sonra bana yalanlar söylemesini kafaya taktım ama hiçbir zaman onu canıyla tehdit etmedim asla.. tek bir mesaj dahi bulamazsiniz bunla ilgili..”

PSİKOLOJİK TEDAVİ ALMAK İSTİYORUMPsikolojik tedavi almak istiyorum beni kandırmış olmasını asamiyorum ondan kaç defa yardım istedim sadece bir kere konuş kafamdan atabileyim yardımcı ol diye.. ama olmadi.. ben intihar etmeyi düşünüyordum mart ayına kadar.. mart ayına kadar.. maalesef beceremedim.. ona yazdıkça sikintilarimi paylaşıyor gibi hissediyordum.

HACER’İ ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETMEDİMben c e b r a i l hiçbir zaman haceri ölmekle tehdit etmedim hiçbir zaman gizliden takip edip fotolarını çekmedim ben onu sevdim yedi sene surdu evet ama sadece son bir sene bunları yaptim.. çünkü kafayı yedim evet.. saplantı ettim.. bu kız kiminle sevgili olsa aralarında sorun çıksa bir şekilde bana bilgisini ya arkadaşları fake hesaplardan ya da kendisi söylüyordu.. kendisi tarafından ilk sene iki kere yedeklendim sonra olmayacağını anlayınca istanbul’a gittim. onun hakkında iki erkeği idare ediyor diye mesaj gelince onunla konuşmaya gittim yine tehdit etmedim bu olaydan bahsetmedim bile ayaklarına kapandım ve polis geldi davamız öyle başladı sonra iki sene sonra erzurum’a gittim o zamana kadar hiç ona yazmadım karşısına çiçekle ciktim bana biber gazı sıktı bıraktım tam 2 sene sonra aldatildigi zaman yazdım bana karşı yumusamisti barışacak gibi olduk ve bana aldatildiginisoyledi kızın resimlerini attı ben de başka ilişkilerini sorguladım uygunsuz şeyler söylenince bundan sonra takıntı ettim intiharı düşünüyordum..ADAM TUTUP TAKİP ETMEDİM

Ben onu adam tutup takip etmedim hiçbir zaman kimseye para vermedim.


https://alimsozluk.com/2020/08/20/cebrail-can-kalayci-kimdir/
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page