Gülüzar Amanet Kimdir?

24.07.2020
Gülüzar Amanet Kimdir?
ATV’de Müge Anlı’ya çıkarak adını duyuran şahıs. Sakarya Kocaali’de oturuyor.

İki yıl içinde Kocaali ve İstanbul Beykoz’da birçok farklı evde ikamet eden Amanet’in oğlu Şiar hakkında söyledikleri birçok insanın tepkisini çekti.

Oğlu Şiar Kılıç’ın ölümü hakkında konuşan Amanet’in sözleri bazıları tarafından tutarsız görüldü.

Şiar Kılıç Kimdir, Şiar Kılıç Olayı Nedir?
Gülüzar Amanet’in, 9 yaşında bir yangında ölen küçük çocuğu.

2020 Nisan ayında çıkan yangında mahsur kalan Şiar’ın ölümü bir anda gündeme oturdu.

ATV’de hafta içi her sabah yayın yapan Müge Anlı, 2020 Nisan’ında Sakarya ilinin Kocaali ilçesinde, yangında evde mahsur kalarak ölen 9 yaşındaki Şiar Kılıç’ın ölümünü konu edindi.

Şiar’ın babası S.Kılıç, eski eşi Gülüzar Amanet’in ilişki yaşadığı kişi tarafından oğlunun şiddet gördüğünü ve öldürülmüş olabileceğini iddia etti.

ŞİAR KILIÇ’IN ÖLÜMÜ
Anne Gülüzar Amanet ise yangından 2 gün önce hastanede doktora, oğlunun öldüğünü söylemiş. Bu durum akılları karıştırdı.

13 YAŞINA GİRMEDEN ÖLECEĞİNİ SÖYLEMİŞ
Gülüzar Amanet’in beraber yaşadığı Bahadır ise canlı yayına bağlanarak, Gülüzar Amanet’in daha önce, Şiar’ın 13 yaşına gelmeden öleceğini söylediği anlarda şüpheler daha da arttı.

ŞİAR’IN EL VE AYAK BİLEKLERİ YOKTU

Olaya şahit olduğu söylenen biri de, yangından cesedi çıkarılırken Şiar Kılıç’ın el ve ayak bileklerinin olmadığını belirtti.
İTİRAF ETTİLER

28 Ağustos 2020 tarihinde 9 yaşındaki Şiar Kılıç’ı öldürdüklerini itiraf eden anne Gülüzar Amanet ile sevgilisinin de içlerinde bulunduğu 4 şüpheli, adliyeye sevk edildi.

Annenin sevgilisi olan, Müge Anlı’ya defalarca çıkan H. Kıcı’nın yangından önceki gün benzinciden benzin aldığı, Şiar’a tuvaletini kaçırdığı nedeniyle darpta bulunduğu, hareketsiz kalınca da Gülüzar Amanet ile gömmek için planlar kurduğu ve sonrasında da yangın çıkardıkları anlaşıldı.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page