Eylem Hıdırtepe Kimdir?

22.07.2020
Eylem Hıdırtepe Kimdir?

Manisa’da kaybolduğu yönünde ailesi tarafından kayıp ilanında bulunulan genç kız.

Eylem henüz 16 yaşında.

27 yaşındaki Pınar Gültekin’in öldürülmesi üzerine iki gündür ülkede gündemden düşmeyen kayıp kız çocuklarımızdan biri de Eylem Hıdırtepe oldu.

Dün de Damla Horuz adlı 17 yaşındaki genç bir kızımız için ailesi tarafından kayıp ilanı verilmişti. Neyse ki Damla, bir video paylaştı ve iyi olduğunu, ailesinin yanında güvende hissetmediği için ayrıldığını açıkladı.

ŞİMDİ DE EYLEM HIDIRTEPE

Anne-babası ayrı olan Eylem, babasıyla İzmir Menemen’de yaşıyor.

16 yaşındaki Eylem’den ailesi dün akşamdan beri haber alamayınca kayıp ihbarında bulundu.

Birgün gazetesinin haberine göre;

İzmir’in Menemen ilçesinde yaşayan 16 yaşındaki Eylem Hıdırtepe, 21 Temmuz Salı akşamı gittiği Manisa’da kayboldu. En son saat 20:00 sularında Manisa Cumhuriyet mahallesinde görülen Hıdırtepe’nin üzerinde gri bir elbise olduğu söylendi. Aile Hıdırtepe’nin eve dönmemesi üzerine emniyete kayıp başvurusunda bulundu.

BirGün’e konuşan abla Duygu Hıdırtepe, Menemen’de birlikte yaşadığı babasıyla anlaşamadığını söylemesi üzerine, kardeşini Manisa’da yaşayan annesinin yanına göndermek üzere otobüse bindirdiğini söyledi. Duygu Hıdırtepe, “Eve vardığında kapıdan eşyalarını bırakıp hemen geleceğini söylemiş ama dönmedi. Manisa’da bir arkadaşı ya da gidebileceği bir yer yok. Üzerinde gri bir elbise var, saçları pembe, kızıl ve boyun hizasında. Görenler, 05423103488 – 05362022406 numaralarını arayabilir” dedi.

BABASIYLA DİYALOĞU

Eylem’in Facebook hesabından yaptığı bir paylaşıma babasının yaptığı”Benim canım kızım” yorumuna aynı şekilde”Benim canım babam”yanıtını verdiği görülüyor.

Aynı paylaşımda babasının paylaştığı kalp emojisş e yine kalple karşılık verdiği dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page