Perşembe , Aralık 12 2019
Ana Sayfa / Genel / BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Evet öncelikle şunu belirtelim ki bu konu ile ilgili onlarca mesaj geliyor, sonuçlar açıklandıktan sonra sitemizde yayınlayacağız, EGM her zaman olduğu gibi şimdide sonuçlarla ilgili bir açıklama yapmadı, fakat geçmiş sınavlara bakınca önümüzdeki hafta sonuçlar açıklanacak gibi tahmin etmek mümkün.

Binlerce bekçi adayı heyecan içerisinde bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Aşamalarını tamamlayan adaylar gözlerini Polis Akademisi’nden gelecek sonuçlara çevirmiş durumda. Henüz kesin olmasa da Kasım ayı içerisinde açıklanması beklenen sonuçlar için geri sayım başladı. Adaylar aldıkları puanlara göre tercih yapacak olup, sonuçlar da kurumun resmi sitesi üzerinden duyurulacak. Çalışma süreleri ve fazla mesai ücreti hakkındaki genel hükümler saklı kalmak şartıyla çarşı ve mahalle bekçileri genel olarak güneşin batışı saatinden doğuşu saatine kadar vazife görürler. 

Bu habere de bakabilirisiniz

polis365.com

Polis başından vuruldu.!

BURSA’da, komşular arasında yaşanan kavga ihbarı üzerine olay yerine giden polis memurlarından Alaattin Özdemir, yaşanan …

Bir cevap yazın