Pazar , Temmuz 21 2019
Ana Sayfa / Genel / 2019 Polis atama sonuçları ne zaman açıklanacak?

2019 Polis atama sonuçları ne zaman açıklanacak?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yılan hikayesine dönen polis tayinleri polisleri sabırsızlastırmıs durumda. Yetkililer her hangi bir açıklama yapmazken çeşitli söylentiler memurlar arasında dolanmakta. Yeni bir yönetmelik çıkacağı, bazı şark illerinin değişeceği, sürelerin azalacak şeklinde olan bu söylentiler hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Geçtiğimiz yıllarda da mayıs ve haziran aylarında gerçekleştirilen polis tayinleri, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yapacağı açıklama ile netlik kazanacak.Tayin sonuçları ile yeni görev yerlerini öğrenmek isteyen vatandaşlar cep telefonlarına gelecek olan mesajlara kilitlendi.Emniyet şark tayin sonuçları, başvuruda bulunan polislerin cep telefonuna SMS üzerinden gönderilecek. Ayrıca sonuçlar, POLNET sistemi üzerinden de görüntülenebilecek.Sonuçların açıklanmasıyla birlikte sonuçlar güncellenecektir.

Ataması yapılan personel Pol-Net sisteminden kullanıcı adı ve şifresini girerek atama bilgisine ulaşabilecek. 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf emniyet müdürü ile emniyet amiri rütbelerindeki personelin atama ve yer değiştirme işlemleri ise Yüksek Değerlendirme Kurulu toplantısının tamamlanmasının ardından yapılacak. Yüksek Değerlendirme Kurulunun çalışmaları ise sonraki haftalarda gündeme gelecek.

Bu habere de bakabilirisiniz

https://polis365.com

Trafik kazasında yaşamını yitiren polis, son yolculuğuna uğurlandı

Siirt karayolunda otomobiliyle geçirdiği kazada yaralanan ve yoğun bakım ünitesinde 13 gün süren yaşam mücadelesini …

Bir cevap yazın