Seyfullah Duran Kimdir ?    

22.09.2018
Seyfullah Duran Kimdir ?    

Seyfullah Duran Kimdir ?      

1974 yılında Kayseri’de  dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Hatay’ın Erzin ilçesinde tamamladı. Yıldız teknik Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliğinden 1996 yılında mezun oldu. 1997 yılında İskenderun  Demir-Çelik fabrikalarında mühendis olarak göreve başladı.

Burada 5 yıl görev yaptıktan sonra İskenderun Demir-Çelik fabrikalarının özelleştirilmesinden dolayı Ulaştırma Bakanlığı Demiryolları, Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Adana Bölge Müdürlüğüne mühendis olarak Atandı.

Burada 3 yıl görev yaptıktan sonra, 2005 yılında Aksaray Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğüne mühendis olarak naklen atandı. Aksaray Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğünde 5 yıl görev yaptıktan sonra, Gaziantep Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğüne tayin oldu. Bu yıllarda Bakanlığın düzenlemiş olduğu pek çok eğitim ve seminerlere katıldı.

Yaklaşık 2,5 yıl bu görevi yürüttükten sonra, 7 eylül 2012 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan kararname ile Şanlıurfa Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü olarak atandı.

2 yıl bu görevi yürüttükten sonra, Bakanlık Makamının 11.08.2014 tarih ve 1677 sayılı onayları ile Nevşehir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne vekaleten görevlendirilmiş olup, 22 Eylül 2018’de görevinden alınmıştır.

Kaynak: www.fibhaber.com

You cannot copy content of this page