7000 Bekçi Alımı Sınav Yerleri ve Tarihleri

İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü EGM, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 6 Temmuz’da 1. Dönem bekçi alımı sınavına girecek adaylar açıklanmıştı. Neredeyse 2 aylık sürecin tamamlanacak olmasına rağmen halen bekçi alımı sınav giriş yerleri ve sınav tarihleri açıklanmadı.

Bekçi alımı sınavına girecek adaylar 2 aya yakın süredir 1. Dönem çarşı ve mahalle bekçiliği giriş sınav yerleri ve tarihlerinin açıklanmasını beklemekteler.

Son olarak 6 Temmuz’da açıklanan 1. dönem 7000 bekçi alımı adaylarından sonra sınav yerlerine dair detayların kısa sürede açıklanmasını beklemekteyiz. Bekçi alımı sınav tarihleri açıklanınca My Memur olarak ayrıca sizleri anında bilgilendireceğiz.

6 Temmuz’da yapılan duyuruda adaylar, şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirdiler. Ön sağlık kontrolünden geçen adaylar ilan edilen başvuru merkezi ve tarihte adaylardan şahsen başvuruları alınmakta ve ön sağlık kontrolleri yapılmakta.

Polis Akademisi PA tarafından yapılan açıklamada ön sağlık kontrolünü başarıyla tamamlayan adayların yazılı sınav tarihi ve sınav merkezine dair detaylar Polis Akademisi Başkanlığı tarafından ilan edilecek

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın