Polis tayinleri açıklandi

29.06.2018
Polis tayinleri açıklandi

Guncelleme
Polis Tayinleri aciklandi..

Polis tayinleri açıklandı mı konusu araştırılmaya devam ediliyor. Her yıl haziran ayı itibariyle özellikle şark görevi bekleyen polislerin sorguladığı tayin sonuçları, bu yıl seçim dolayısıyla beklenen günlerde açıklanmadı. Peki, polis tayinleri ne zaman açıklanacak? İşte, bazı bilgiler

POLİS TAYİNLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Her yıl Mayıs-Haziran döneminde gerçekleştirilen Emniyet Genel Müdürlüğü tayinleri için sonuç beklentisi başladı. Tayin sonuçları ile yeni görev yerlerini öğrenmek isteyen vatandaşlar cep telefonlarına gelecek olan mesajlara kilitlendi.

Emniyet şark tayin sonuçları, başvuruda bulunan polislerin cep telefonuna SMS üzerinden gönderilecek. Ayrıca sonuçlar, POLNET sistemi üzerinden de görüntülenebilecek.

Sonuçlar açıklandığı an haberimiz güncellenecek.

Ataması yapılan personel Pol-Net sisteminden kullanıcı adı ve şifresini girerek atama bilgisine ulaşabilecek. 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf emniyet müdürü ile emniyet amiri rütbelerindeki personelin atama ve yer değiştirme işlemleri ise Yüksek Değerlendirme Kurulu toplantısının tamamlanmasının ardından yapılacak. Yüksek Değerlendirme Kurulunun çalışmaları ise sonraki haftalarda gündeme gelecek.

You cannot copy content of this page