Operasyon Tazminatı ?

Bugün itibari ile sosyal medyada Polisin operasyon tazminatı bugün bütçede onaylanacak şekilde bir video gezmeye başladı.

Öncelikle bir kullanıcılarımızdan gelen mesaj da “Operasyon Tazminatının bugün imzalanacağını. hafta içinde ödemesinin geriye dönük gerçekleşeceğini, 3300 ek gösterge ile ilgili çalışmalarında olduğu yazmaktadır.”

Bunun dışında çeşitli haber kaynaklarında şu şekilde haber yer almakta. Tabi ki gördüğümüz kadar ile net bir şey yok. Haber teyit edildiğine dair içerikte bilgiler yer almaktadır.

JANDARMA VE POLİSE MÜJDE

Ülke genelinde 40 ilde görev yapan emniyet personeli ve jandarma personeline 2018’in Ocak, Şubat, Mart ve Nisan ayları için ödenmesi gereken operasyon tazminatları (terör tazminatı) ile ilgili gelişme yaşandı.

CUMAYA YETİŞMEZSE HAFTAYA KESİN
Ensonhaber.com’un ulaştığı bilgilere göre; tazminatların ödenmemesi gibi bir durum söz konusu değil. Henüz onay takviminde görünmemesine karşın ödemelerin yapılacağını teyit ettik.

TOPLU ÖDEME GELİYOR
Operasyon tazminatı ödeneklerinin yarın (cuma günü) ödenmesi bekleniyor. Cuma gününe yetişmemesi halinde gelecek hafta içerisinde yapılacak ödemeler, geriye dönük olacak. Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında ödenmesi gereken tazminat ödemeleri toplu şekilde yapılacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın