Emniyette Teşkilatı İntihar Şoku ile Sarsıldı! Bir Komiser ve Bir Polis Memuru İntihar Etti

Emniyette Teşkilatı’nı sarsan iki intihardan biri İzmir’de diğeri ise Isparta’da yaşandı. İzmir’de Komiser Yardımcısı Ali İpekçi, Isparta Uluborlu’da ise polis memuru İbrahim Binbir intihar ederek hayatına son verdi. 

İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde Demirköprü Mahallesi 6180 Sokak’taki Cumhuriyet Apartmanı’nda yaşayan ve Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yaptığı öğrenilen Komiser Yardımcısı Ali İpekçi, dün akşam saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle, beylik tabancası ile intihar etti. Aile fertler durumu hemen sağlık ekiplerine bildirdi. Ağır yaralı olarak Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’ne kaldırılan 3 çocuk babası İpekçi, doktorların çabalarına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Savcının incelemesinin ardından İpekçi’nin cesedi İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na otopsi için gönderildi.

ISPARTA’DA DA BİR POLİS İNTİHAR ETTİ
Isparta’nın Uluborlu İlçesi’nden de bir polis memurunun intihar haberi geldi. Uluborlu Polis Merkezi Amirliği’nde görevli evli ve 2 çocuk babası İbrahim Binbir, odada tek başına iken tabancası ile göğsüne ateş ederek canına kıydı. Eşi, silah sesi üzerine odaya koştuğunda Binbir’i kanlar içinde buldu. 112 Acil Çağrı Merkezi’nden yardım isteyen eşinin ihbarı üzerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralanan İbrahim Binbir’i ambulansla Uluborlu Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Ancak Binbir, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın